Contact

Unilin/Prefab Solutions levert uitsluitend aan professionele handelaren. Bent u particulier en heeft u vragen, dan kunt u terecht bij een van de volgende dealers:

Alkmaar, Bouwcenter RAB, alkmaar@rab.nl

Almelo, Witzand Bouwmaterialen bv, info@witzand.nl

Arnhem, Brickpoint BV, info@brickpoint.nl

Bergen op Zoom, Bouwcenter Logus, info@logusbergenopzoom.nl

Boxtel, BPG Boxtel, info@bpgboxtel.nl

Delden, Morssink Bouwmaterialen

Duivendrecht, Goedkoop Bouwmaterialen, c.goedkoop@ggoedkoop.nl

Ede, Tulp-Bijl

Eindhoven, Jongeneel, f.bakersmans@jongeneel.nl

Ermelo, Bouwcenter Filippo, info@filippo.nl

Gennep, BPG Geurts van Bergen

Gouderak, Verdouw Bouwproducten BVinfo@verdouw.nu

Haarlem, Bouwcenter Filippo, Haarlem@bouwcenter-filippo.nl

Hardenberg, Kuipers Bouwmaterialen en Steenhandel, hardenberg@kuipers-bmh.nl

Hengelo, Bouwcenter HCI, info@bouwcenterhci.nl

Hillegom, BPG De Hillegomse, info@bpgdehillegomse.nl

Kootwijkerbroek, Van de Pol Bouwen en Wonen, r.schut@vandepol.info

Lieshout, Bouwcenter Swinkels, bc.swinkels@bouwcenterswinkels.nl

Margraten, Bouwcenter Opreij, info@opreij.nl

Meppel, Bouwcenter Concordia, info@bouwcenterconcordia.nl

Middelharnis, Bouwcenter Esselink, info@esselink.nl

Roermond, RBH Roermond, info@rbh.nl

Rucphen, BPG Doorisol, info@bpgdoorisol.nl

Sint Oedenrode, Kombi Bouwmaterialen, info@kombibouwmaterialen.nl

Uden, Kombi Bouwmaterialen, info@kombibouwmaterialen.nl

Wanroij, Bouwcenter Centen, info@bouwcentercenten.nl

Wijchen, Hormes Bouwmaterialen, bouwmaterialen@hormes.nl

Wormerveer, Bouwcenter Floris, bobfloris@bouwcenterfloris.nl

Wouwse Plantage, BPG J&W Bouwpartners, info@bpg-jwbouwpartners.nl

Zaandam, Jongeneel, j.kruijger@jongeneel.nl

Zeist, Van Houwelingen Hout, info@vanhouwelingenhout.nl

Zwolle, Jongeneel, h.houtmans@jongeneel.nl

 

Prefab Solutions

Tel:   0031 (0) 13 523 13 93
Fax:  0031 (0) 13 528 39 39
Mail: prefabsolutions@unilin.com

Correspondentieadres:

Postbus 3
5060 AA Oisterwijk
Bezoekadres:
Beneluxstraat 1
5061 KD Oisterwijk